Atrakcje okolicy

Zobacz co możesz znaleźć w okolicy jakie są atrakcje oraz zalety położenia naszego obiektu

Atrakcje okolicy

Słoneczny Dworek to miejsce niezwykle gościnne i przyjazne turystom. Łączy w sobie wszystko to, co jest potrzebne do udanego wypoczynku: cichą okolicę, dogodny dojazd, bliskość znanych atrakcji turystycznych regionu i nas – ludzi z pasją, którzy z przyjemnością powitają Was w swoich progach.

Dunajec

Biały Dunajec Słoneczny Dworek noclegi koło Zakopanego

Nasz Dom Wypoczynkowy znajduje się w Białym Dunajcu, niewielkiej podhalańskiej miejscowości położonej niedaleko Zakopanego. 

czytaj więcej

Baseny Termalne

Tanie noclegi Biały Dunajec

Wynajmując pokoje w Słonecznym Dworku – tak blisko Zakopanego, Bukowiny i Białki Tatrzańskiej – warto odwiedzić baseny termalne.

czytaj więcej

Zakopane i Gubałówka

Noclegi w Białym Dunajcu - spacer na Góbałówkę

Tuż obok naszych pokoi rozpoczyna się pieszy szlak prowadzący do Zakopanego, a właściwie na słynną Gubałówkę.

czytaj więcej

Wszędzie jest blisko

Biały Dunajec zlokalizowany jest przy trasie łączącej Nowy Targ z Zakopanem. Dzięki tak dobremu położeniu oraz łatwości dojazdu miejscowość stanowi idealny punkt noclegowy dla osób lubiących zdobywać górskie szczyty oraz turystów pragnących odwiedzić okoliczne atrakcje rekreacyjne i sportowe.

Narty w Białym Dunajcu

Blisko Słonecznego Dworku znajdują się również stoki narciarskie. Około 100 metrów od Domu Wypoczynkowego umiejscowione są dolne stacje dwóch wyciągów. Dobrze przygotowane trasy zjazdowe o średnim stopniu trudności są idealne dla rodzin z dziećmi i początkujących narciarzy. Bardziej zaawansowani amatorzy białego szaleństwa z pewnością odwiedzą Kotelnicę Białczańską oraz inne pobliskie ośrodki sportowe.